Триглав Осигурување Живот на нова адреса

0 0
Read Time:13 Second

Триглав Осигурување Живот АД Скопје се релоцираше. Новото седиште се наоѓа на Бул. 8-ми Септември бр.18, кат 2, Скопје.

Телефонскиот број за контакт на Триглав Осигурување Живот останува ист – (02) 5102-201 како и нивната веб страница www.triglavzivot.mk

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Еуролинк Осигурување доби тендер од МВР во вредност 1,4 милиони евра
Next post Allianz со неочекувано добри резултати за 2020та година